Časopisy

Na této stránce se dozvíte, jak předplatné časopisů funguje, a také vám doporučíme několik časopisů, o kterých si myslíme, že by vás mohly zajímat.

Předplatné časopisů si můžete objednat online, a to během několika desítek vteřin. K dispozici je vám nabídka časopisů, které můžete filtrovat podle abecedy a řadit podle oblíbenosti, takže snadno zjistíte, které tituly jsou populární u ostatních čtenářů. Dále je možné časopisy řadit abecedně a samozřejmě i podle ceny, nechybí pochopitelně ani možnost procházet časopisy v jednotlivých kategoriích a jejich podkategoriích. Výběr vhodného časopisu pro vás či vaše blízké je tak skutečnou hračkou.

V detailech každého časopisu naleznete veškeré informace o daném časopisu, které by vás mohly zajímat, včetně roku vzniku a dalšího. Současně zjistíte, na jak dlouho si předplatné časopisu můžete objednat, kolik čísel obdržíte, kolik ušetříte a také to, jaký dárek a v jaké hodnotě k vybranému předplatnému získáte. U některých časopisů je možné objednat si elektronické předplatné, kdy na rozdíl od tištěného předplatného není časopis zasílán do poštovní schránky, ale díky speciální aplikaci si předplatné vychutnáte na vašem chytrém mobilním telefonu či tabletu.

Jakmile si vyberete časopis, o který máte zájem, a pro vás nejlákavější předplatné, nic nebrání tomu, abyste provedli online objednávku, která vám zabere jen několik desítek vteřin. U předplatného časopisu jednoduše zvolíte Předplatit a zahájíte proces objednávky. V ní vyplníte pouze vaše jméno a adresu, aby bylo jasné, komu má být předplatné doručeno. V průběhu objednávky máte pak možnost zvolit si, od jakého čísla časopisu si přejete časopis zasílat. V některých případech je dokonce možné objednat si i starší (archivní) čísla časopisu. Věřte, že tuto možnost vám žádný novinový stánek nenabídne. Možnost zakoupení těchto dřívějších vydání záleží na konkrétním časopise a na tom, zda má vydavatel daná čísla titulu ještě k dispozici.

Objednávka předplatného časopisů je velice jednoduchá a jistě ji zvládnete i vy. Na jejím závěru si ještě zvolíte způsob platby a pak už vám nezbývá než netrpělivě očekávat doručení prvního, vámi objednaného čísla časopisu do vaší schránky.

Doporučujeme

Nyní nám dovolte, abychom vám doporučili několik časopisů, které se mezi čtenáři staly velmi populární, a tak věříme, že si je oblíbíte i vy. Jde o časopisy vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s., které je dnes nejsilnějším mediálním domem na českém trhu a prostřednictvím tištěných a online médií oslovuje téměř šest milionů čtenářů.

Toto vydavatelství přináší předplatné časopisů Svět motorů a Svět motorů Speciál, které ocení nejen profesionální, ale i sváteční řidiči. V těchto magazínech se můžete těšit na testování a srovnávání nejnovějších modelů na trhu, dopravní informace, užitečné rady na cesty a další. Současně s těmito tituly vám rovněž doporučujeme předplatné časopisů Auto TIP, Auto TIP Klassik a AutoProfi s podobnou tématikou.

Mezi další oblíbené tituly tohoto vydavatelství patří také čtveřice časopisů nazvaných Blesk Hobby, Blesk Křížovky, Blesk pro ženy a Blesk Zdraví. Ty potěší zejména ženy, které v nich naleznou tolik žádanou porci odpočinku a současně zábavy. Zatímco Blesk Hobby je praktický pomocník pro život v bytě i domě, který se postará i o vaši zahradu, Blesk Křížovky přináší nejen křížovky a rébusy o zajímavé ceny, ale také pravidelná témata jako cestování či horoskop. Blesk pro ženy vám pak poradí s řešením partnerských vztahů, módou, kosmetikou, recepty a dalším a Blesk Zdraví se věnuje především zdravému životnímu stylu.

Na své si ovšem přijdou i milovníci sportu. Pro ty je připraveno předplatné časopisu Sport GÓÓÓL, díky kterému získáte pravidelný přísun původních rozhovorů, sportovních analýz, komentářů, statistik a mnoho dalšího.

Mohli bychom samozřejmě jmenovat další časopisy, které si zaslouží vaši pozornost. Věříme ovšem, že si vás ty nejlepší magazíny najdou samy. My už vám doporučíme pouze nahlédnout také do sekce Předplatné novin, kde naleznete informace o tom, jak si objednat předplatné novin, a rovněž několik tipů na zajímavé tituly.

Leave a Reply