Předplatné novin

Tato sekce je věnována předplatnému novin, o kterém vám přineseme veškeré podstatné informace, a rovněž vám doporučíme předplatné nejzajímavějších titulů na českém trhu.

Protože většina informací už zazněla v souvislosti s předplatným časopisů, dovolte nám, abychom vás pouze odkázali do příslušných sekcí a řekli jen, že předplatné novin přináší veškeré výhody, které jsme zmínili také u předplatného časopisů. O něm si můžete více přečíst v sekci Předplatné časopisů. Opět platí, že s předplatným novin oproti ceně jednotlivých čísel na stánku ušetříte až desítky procent, že je objednávka snadná a rychlá a že můžete stejně jako v případě časopisů získat dárek k předplatnému. Noviny vám rovněž budou doručeny až do poštovní schránky, a to v tomto případě dokonce už do přibližně 6:30 hodin ráno, takže aktuální čtení budete mít po ruce ihned po probuzení.

Předplatné novin je zkrátka jednoduchý a levný způsob, jak mít vaše oblíbené noviny ve schránce každé ráno v den vydání, a zřejmě i proto si je čtenáři tolik oblíbili. Objednávka předplatného novin je stejně snadná jako objednávka předplatného časopisů, proto se s ní můžete seznámit v sekci Časopisy.

Doporučujeme

Nyní jsme pro vás připravili přehled několika novin, které jsou velmi populární, a tak si myslíme, že se budou zamlouvat i vám. Jde především o předplatné novin vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s., které je dnes nejsilnějším mediálním domem na českém trhu a oslovuje celkem téměř šest milionů čtenářů, a o jedny noviny vydávané vydavatelstvím MAFRA, a. s.

Začněme novinami Blesk. Tyto noviny jsou v současné době nejčtenějším a nejprodávanějším celostátním titulem v České republice, a proto by předplatné rozhodně nemělo uniknout ani vám. V každém vydání se můžete těšit nejen na aktuální zpravodajství, ale i zajímavosti a senzace z domova i ze světa. Blesk je navíc doplněný fotografiemi a klade důraz na servisní témata, možná i proto se tyto noviny staly tolik populární.

Dále vám doporučujeme předplatné novin MF DNES. Ty jsou největším seriózním deníkem v České republice, přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace, ale i oddechové čtení, které oceníte i vy. Zajímají-li vás aktuality ze světa sportu a kultury, zpravodajství z vašeho regiony či máte-li zájem o zajímavé přílohy, pak jsou tyto noviny pro vás jako stvořené. Mladá fronta DNES jsou navíc jediné noviny na českém trhu, které svým čtenářům přinášejí každý den časopis zcela zdarma.

Dále se domníváme, že by vás mohly oslovit noviny Aha!. Předplatné novin Aha! je rovněž velmi populární, a to zřejmě i proto, že se Aha! chlubí titulem druhý nejčtenější český bulvární deník. V každém vydání je pro vás nachystané nejen aktuální zpravodajství, ale nechybí ani zábavně zpracované informace ze showbyznysu doplněné poutavými fotografiemi.

A na závěr nám dovolte upozornit vás na předplatné novin Sport, které, jak název napovídá, ocení především milovníci sportu. Tyto noviny začaly vycházet už v roce 1953 a dnes je pravidelně čte přibližně čtvrt miliónu čtenářů. Sport přichází především s původními rozhovory, tématy, sportovními analýzami, komentáři, statistikami a výsledkovým servisem, a tak v něm i vy určitě naleznete vše, co od něj očekáváte.

Tímto je náš seznam tipů vyčerpán, ale nezoufejte. Jistě sami přijdete na další předplatné novin, které stojí za to mít.

Leave a Reply